Google Benim İşletmem (My Business)

Google Benim işletmem My Business

Google Benim işletmem My Business Yönetim Optimizasyon Ekibi

İşletmenize yeni müşteriler kazandırın

Google benim işletmem Harita Yönetim

toplu konum doğrulama

işletmenize ait tüm konumları beklemeden toplu olarak doğrulayabiliriz. Toplu Konum Doğrulaması için zarf ve kod beklemenize artık gerek yok

İşletmenizi yönetebiliriz

Google Benim işletmem Panelinizi bize devredin Müşteri etkileşiminizi artıralım. Hassas ve sihirli dokunuşlarla Müşteri potansiyeliniz artabilir.

Hızlı Konum Doğrulama

İşletmenizi Google benim işletmeme 24 saat içerisinde ekliyor ve onaylatıyoruz. Kısa bir süre içerisinde İşletmenizin sayfasını yönetmeye başlayabilirsiniz.​

Güvenilir doğrulayıcı

Google Benim işletmem Şirket Kayıt işlemlerini Google Trusted Verified statüsü ile güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Size En uygun Planı Tercih edin

Şirketiniz için Hizmetlerinizi ürünlerinizi ve Etkinliklerinizi ekleyebileceğiniz ve Şirketinize yeni Müşteriler kazandırabileceğiniz Google benim işletmem Kayıt ve Yönetim Hizmetleri için hazırlanmış olan planlardan herhangi birini seçebilirsiniz. 

150 ₺

Tek sefer

 • 1 adet konum
 • 24 saat'de Teslim
 • istenilen Kelime
 • 1 Yıl Destek

1250 ₺

Tek sefer

 • 10 Adet Konum
 • 24 Saat'de Teslim
 • İstenilen Kelime
 • 1 Yıl Destek

240 ₺

yıllık

 • İçerik Güncelleme
 • Etiket Optimize
 • Ürün Hizmet Ekleme
 • + Sayfa Etkileşimi

Sıkça Sorulan Sorular

My Business Benim işletmem optimizasyon işleminde işletmenize ait bilgilerin görsellerin şirket hizmetlerinin ve ürünlerin doğru ve etkili bir biçimde işlenmesidir.

Şirketinize ait hizmetleri aratan internet kullanıcılarının Şirketinize ait konumda sizi kolaylıkla bulmalarını sağlar ve bu sayede müşteri etkileşimi oluşarak hizmet ve ürünlerinizin satışı artar

Google benim işletmem panelini kendiniz yönetebilir içerik girebilir etkinlik oluşturabilirsiniz. Destek sunduğumuz örnek My Business işletmelerini talep ederek inceleyebilir yada konu hakkında tarafımızdan destek talebinde bulunabilirsiniz.

Şirketinize ait farklı konumlarda hizmet sunduğunuz şubeleriniz yada ürün satışı gerçekleştirdiğiniz mağazalarınız mevcut ise tüm konumları bize iletmeniz durumunda kısa bir süre içerisinde Google benim işletmem hesaplarını doğrulayarak size teslim edebiliriz. Bu işlem için Posta beklemenize , Telefon doğrulama işlemi yapmanıza gerek yok. Konumları ve Kayıt ettirmek istediğiniz mail adreslerini iletmeniz yeterlidir.

İşlemin spama düşmemesi için Tavsiyemiz her 5 adet konum için 1 adet telefon numarası kullanmanızı öneririz. 

Müşteri Potansiyelinizi artırabilmeniz ve eklenecek olan konumların spama düşmemesi için anahtar kelimeleri doğru seçmelisiniz. Örnek : Kocaeli Web Tasarım
il yada ilçe bazlı bölgelerde sektörünüzle ilgili arama gerçekleştirebilecek internet Müşterilerine hızlı bir şekilde ulaştırabilecek  işinizi en iyi şekilde tanımlayabilecek anahtar kelimeleri tercih edebilirsiniz.

Google benim işletletmem ( My Business ) , Google LLC tarafından sunulan ücretsiz bir hizmetdir. Tarafımızdan yapılan işlemlerin ücretli olmasının sebebi Küçük ve Orta ölçekli Firmaların konum doğrulama problemi yaşamaları yada Doğrulama yaptıramamaları sebebi ile Google Güvenilir Doğrulayıcı Statüsü ile Hizmet sağlamaktayız.
Benim işletmem Hizmeti hakkında detaylı bilgi için Bize Ulaşın