Mobil Uyumlu

Tüm Ekranlarla uyumlu Responsive Web Siteler

Mobil Tablet Uyumlu Web Tasarım Hizmeti

Kullanıcıların mobil cihazları benimsemesindeki patlama web’de devrim niteliği oluşturdu. Mobil Web için tasarım, web sitelerini tasarlamaya benzer ilkeleri izlese de, fakat bazı önemli farklılıkları dikkate alıyoruz.

Mevcut mobil cihaz ağları geniş bantlı cihazlarla aynı hızda çalışmamaktadır.

Buna ek olarak, mobil web tasarımlarımızın dokunmatik ekranlardan netbook’lara kadar gösterilmesinin birçok yolu vardır, Eğer Mobil uyumluluk doğru yapılmaz ise bu da en küçük masaüstü monitörlerin bile dev gibi görünmesini sağlar.

Bazıları cep telefonuna gitmenin henüz gerekli olmadığını iddia edebilir, ancak kimsenin katılmayacağı şey, web siteleri yapan ve işleten insanların mesleğinde kaçınılmaz bir dönüş olduğudur.

Mobil web tasarımları yaptırmayı (veya mevcut olan Web Tasarımlarınızı Mobil Web’e aktarmayı) düşünüyorsanız, mobil tasarımın artan trendini Web sitelerinize uygulanmasına katkı sağlayabiliriz.

Mobil Uyumlu Web

Deneyimin Doğru uygulanması

Ekibimiz bir çok saneryo’yu göz önünde bulundurarak Tasarımları tüm ekranlarla uyumlu hale getirebilmek için özenle çalışma gerçekleştirmektedir.

Mobil cihaz dostu bir site oluşturmak için göz önünde bulundurulması gereken ilk unsurlardan biri, deneyimin doğru kurallarla uygulanmasıdır.

Bir web sitenin Tüm ekranlarda hızlı açılabilmesi önemlidir. Bunun için Mobil Web tasarım son derece duyarlı hale getirilmelidir.

Mobil Tablet Görünüm Web Site TasarımıUygulama Aşamaları

Mobil Web’de İdeal senaryo, her cihazın mevcut web sitenize ölçeklenip adapte olması ve Huawei LG iPhone gibi bazı telefonların yerleşik web tarayıcıları nedeniyle bu işlemi yapabilmesidir. Ancak piyasada çok fazla cihaz olduğundan, cihazlar arası bir mobil tasarım yapmak zordur.

Bir çok Mobil Tasarımı yapan kişi IE, Firefox, Yandex, Vivaldi, Chrome ve Safari gibi çoğu web tarayıcısında çalışan siteler geliştirmenin zor olduğunu bilir. Deneyimli ekimiz tüm tarayıcılar için ve iPhone, BlackBerrys, Palm Pres, Android, Motorola cihazları, Nokia cihazları için Mobil Uyumlu hızlı açılabilen Mobil Web Tasarımlar hazırlamaktayız.

Masaüstü tabanlı web tasarımları için tek bir biçimlendirme dili olarak HTML vardı:  

Ancak Mobil Web’de, WML ve ardından Apple cihazları için iOS ve Android cihazlar için Android gibi platformlar da Özel geliştirmeler devam etmektedir.
Ekibimiz geliştirmeleri yakından takip ederek yeni teknoloji yazılımlarını Referanslarımızın hizmetlerde uygulamaktadır.


Responsive Web Tasarım Mobil Uyumlu

 

Hızlı ve Duyarlı

Kaliteli Özel Tasarım

Mobil Web yazılımda hangi yazılım dilini seçerseniz seçin, düşünmeniz gereken öncelikli noktalar Hızlı ve Duyarlı Tasarım olmalıdır

Çoğu mobil internet sağlayıcısı hızlı ve mobil duyarlı web siteler yüksek çıkartmaktadır.

Bu durum genel olarak bulunduğumuz ülke dışındaki dolaşım ücretlerinin pahalı olmasından kaynaklanmaktadır.

Ekip olarak Şirketlerin maliyetlerini göz önünde bulundurduğumuzdan paket hizmetler sunmaktayız.

Video